Venezuela.sk sú informačné stránky o štáte Venezuela v Južnej Amerike. Prináša turistické rady, zaujímavosti a inšpirácie.

Zaujímate sa o Venezuelu, ide vám písanie a chceli by ste svojimi článkami prispieť k obsahu týchto stránok, alebo máte návrh na spoluprácu, či záujem o inzerciu? Kontaktujte nás.

Autori článkov

 

Mgr. Monika Nosková Mgr. Monika Nosková

O mne: „Písanie, cestovanie, španielčina a rozširovanie si obzorov – to je moje. Venezuela predstavuje pre každého niečo iné a pre mňa je hlavne pestrou zmesou zážitkov, ktorá toho ponúka oveľa viac, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať.“

 

Obsah týchto stránok je duševným vlastníctvom Prevádzkovateľa a tretích strán. Akékoľvek použitie obsahu stránok bez predchádzajúceho písomného súhlasu Prevádzkovateľa je zakázané. Prevádzkovateľ udeľuje súhlas výlučne na prezeranie a tlačenie stránok, pre osobnú, nekomerčnú potrebu.

Stránky Venezuela.sk majú výlučne informatívny a nezáväzný charakter. Napriek úsiliu vynaloženého na bezchybnosť obsahu, Prevádzkovateľ neposkytuje žiadne záruky za ďalšie použitie zverejneného obsahu a informácií.